Treningi

JOGA prozdrowotna

 To zestaw ćwiczeń poprawiających gibkość ciała, wzmacniających mięśnie pleców, rąk, brzucha. Ćwiczenia Jogi pozwalają głębiej zrozumieć motorykę naszego ciała, jego potrzeby i niedoskonałości. Świadome podejście do każdego ćwiczenia powoduje, że skuteczność tej formy jest niezaprzeczalna, jednakże wymaga od nas cierpliwości i pokory względem własnego ciała.

BODY SHAPE

 Ćwiczenia wzmacniające, statyczne, poprawiające wygląd ciała i samopoczucia. Silny gorset mięśniowy jest niezbędny do osiągnięcia komfortu życiowego, zapobiegania bólom kręgosłupa i stawów. To rodzaj zajęć dla każdego , kto zaczyna przygodę z fitnessem oraz niezbędna forma dla tych , którzy marzą o pięknej sylwetce.

TMT

Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu !

TABATA